درباره ما ,

(3)
(0)
درباره ما
شرکت پروشات ساخت نیروانا با هدف طراحی و اجرای پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی به صورت مدرن با بروزترین متد و مصالح ، هماهنگ با معماری بومی ایران و توجه هرچه بیشتر به معماری ایرانی و المان های روح نواز و آرامبخش آن ، با شراکت تعدادی از مهندسان و طراحان باتجربه و خلاق در تهران به ثبت رسید . دفتر این شرکت در شهرک غرب واقع میباشد که با توجه به حجم بالای ساخت و ساز ابنیه و ساختمان های خاص و نوآور در مناطق غرب تهران نسبت به مابقی مناطق بیشترین تمرکز شرکت بر مناطق 1 ، 2 ، 5 و 22 می باشد. این شرکت دارای دو بخش به نام های واحد معماری و طراحی داخلی و واحد اجرایی و پیمانکاری می باشد . واحد معماری و طراحی شرکت با نام تجاری استدیو معماری و طراحی داخلی نیروانا در دفتر شهرک غرب شرکت مستقر بوده که مسئولیت این واحد انجام پروژه های طراحی پلان ، طراحی داخلی و نمای خارجی ساختمان ، مطالعات و تعیین استراتژی و روشهای اجرایی پروژه های بازسازی و مرمت ابنیه ، تهییه نقشه ها و طرح های اجرایی ، فازبندی و برنامه ریزی اجرایی هر پروژه ، مشاوره به واحد اجرای و پیمانکاری شرکت پروشات ساخت نیروانا ، نظارت بر مراحل اجرایی هر پروژه و مشاوره به کارفرما و مطلع سازی وی ازمسائل فنی و اجرایی هر پروژه می باشد. واحد پیمانکاری و اجرایی شرکت شامل چند اکیپ اجرایی و تعدادی از مهندسان عمران و معماری متخصص و مجرب در زمینه پروژه های اجرایی ساختمان می باشد که مسئولیت این واحد خرید و تهییه کلیه مصالح ،حمل آنها و اجرای پروژه های شرکت به بهترین نحوه ممکن می باشد.
شرکت پروشات ساخت نیروانا در بعضی از زمینه های کاری مثل سقفهای آسمان مجازی و کششی وکاغذ دیواری و کفپوش های سفارشی و سه بعدی و غیره با تعدادی از شرکت های معماری و پیمانکاری همکاری داشته و از دانش و تجربیات این شرکتها در زمینه تخصصی آنها بهره می برد. کلیه کارکنان ، مهندسان ، طراحان و همکاران این شرکت در زمینه کاری خود تبحر ، تخصص ، تجربه و تعهد لازم و کافی را دارا می باشند و این شرکت در زمینه جذب پرسنل و همکاران خود سعی را بربهره گیری از متخصص ترین و متعهد ترین افراد جامعه گذاشته است . باشد که درراه رسیدن به هدف خود که ارتقای سطح معماری این مرزو بوم ، بازگشت به فرهنگ غنی معماری ایرانی ، شناسندن آن به نسل امروزی کشور و مطرح ساختن این معماری خانواده محور و آرام بخش در سطح جهانی است ، مارا یاری نمایند. هیئت مدیره این شرکت اعتقاد کامل دارند که معماری ایرانی به علت دارا بودن المان آرامش بخش و خانواده محور خود و همچنین بعلت جریان داشتن روح زندگی در تار و پود آن ، می تواند به عنوان یکی از بهترین و برترین سبک های معماری و زندگی برای ذهن ناآرام بشر سرگشته و گمشده امروزی مورد استفاده قرار گرفته و آرامش و روح زندگی را به فضای زندگی او برگرداند . امید است این شرکت بتواند در به ثمر رسیدن این مهم ، مثمر ثمر واقع گردد.
استودیو نیروانا ، دکوراسیون داخلی غرب تهران ، دکوراسیون داخلی ایرانی ، واحد معماری و طراحی داخلی ، شرکت معماری در شهرک غرب ، اجرای پروژههای با سابقه ترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران ، طراحی و اجرای پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی به صورت مدرن با بروزترین متد و مصالح ، دکوراسیون داخلی به صورت مدرن ، متخصص و مجرب در زمینه پروژه های اجرایی ساختمان ، سقفهای آسمان مجازی و کششی ، اغذ دیواری و کفپوش های سفارشی و سه بعدی ، متخصص ترین و متعهد ترین شرکت دکوراسیون داخلی ، معماری ایرانی آرامش بخش و خانواده محور ، مهندسان و طراحان باتجربه و خلاق در تهران ، دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون ، دکور ، داخلی ، دکوراسیون داخلی ، دکور داخلی ، دکوراسیون داخلی ، طراحی داخلی ، دکوراسیون داخلی منزل ، n;,vhsd,k nhogd ، xvhpd nhogd ، مجری دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون نیروانا ، نیروانا ، nirvana ، nirvana decor ، xvhpd nhogd kdv,hkh ، دکوراسیون داخلی نیروانا ، شرکت نیروانا ، دفتر نیروانا ، نیروانا دکور ، سایت نیروانا ، کاغذ دیواری ، کفپوشهای سه بعدی ،