سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک ,

۱۳۹۶/۲/۱۲ سه شنبه
(0)
(0)
سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک
سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک
سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک

طراحی داخلی کلاسیک ریشه در طرح های یونانی و رومی دارد که مبتنی بر نظم و تعادل و هماهنگی کامل است. طراحی کلاسیک شامل هیچ عنصر مدرن یا تأثیرات آن نمی شود بلکه دیدگاهی کاملاً بر پایه سنت دارد. اتاق های این سبک معمولاً حاوی نقاط کانونی بزرگ هستند . یک شومینه بزرگ،جدول بزرگ یا راه پله چشم گیر ،نمونه های خوبی از این نوع نقاط کانونی هستند که اغلب مورد استفاده قرار می گیرند. ایده پشت طراحی کلاسیک ، ایجاد یک حس تقارن کامل است . اگر یک طرح داخلی کلاسیک را از وسط نصف کنیم،یک طرف اتاق کاملاً انعکاس طرف دیگر آن است. همه چیز از نور پردازی تا نوع چیدمان تصاویر در داخل اتاق های کلاسیک باید کاملا تر و تمیز قرار گیرد. 
رنگ هایی که در این سبک استفاده می شود اغلب از طبیعت الهام گرفته شده است. آبی پر رنگ، قهوه ای، زرد، سبز و رنگ های زمین مانند قرمز مایل به قهوه ای در فضاهای این سبک یافت می شود علاوه بر این سیاه و سفید را می توان استفاده نمود. اشیایی از قبیل ستون های رومی و گلدان های بزرگ نیز کاملا رایج در این تم هستند. 
پارچه هایی که در این سبک مورد استفاده قرار می گیرند :پارچه های کتانی ، مخمل، پنبه ای، ابریشم و سایر پارچه های بادوام هستند.
برای کف پوش در این استایل بهتر است از کف پوش های چوبی ، سنگ مرمر،تخته سنگ و... استفاده شود.این سبک، یک سبک پالوده، توسعه یافته، با جزئیات و ریزه کاری های فراوان که در ساختار مبلمان و وسایل روشنایی و غیره یافت می شود. مبلمان و لوازم دیگر حکاکی شده و منبت کاری شده هستند. یک منزل با طراحی داخلی کلاسیک با چیزهای گلدار، و باگل و گیاه و اشکال افسانه ای مزین شده است.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر