استودیو نیروانا | طراحی دکوراسیون داخلی منزل ، معماری و طراحی داخلی ,

سبک سنتی آمریکا(colonial) سبک سنتی آمریکا(colonial) سبک colonial قرن 18 بسیار مرسوم بود و در آن از مبلمان های با کیفیت بالا پارچه های از جنس پنبه پشم و کتان استفاده می شد.استفاده از فرش های نفیس شرقی.چراغ های از جنس آهن و برنج.
این سبک به سبک انگلیسی تکیه کرده بود.

سبک سنتی یا سنت آمریکایی با استفاده از دکوراسیون های کلاسیک اروپایی شناخته می شود.
عناصر اساسی سبک سنتی شامل عناصر سبک کلاسیک به همراه تقارن جهت ایجاد یک دکور آرام، منظم و زیبا می باشد.
مبلمان در این سبک اغلب اوقات از قرن 18 و یا 19 از مبلمان انگلیسی، نئوکلاسیک و یا مستعمراتی به این سبک آمده است.
در طراحی سنتی مبلمان ها دارای خطوط منحنی نرم است به سبک صندلی های wing-backed ، ملکه - و یا مبلمان چیپندیل است.
چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۶
سبک معماری و دکوراسیون داخلی آفریقایی سبک معماری و دکوراسیون داخلی آفریقایی دکور آفریقایی با طبیعت، حیوانات وحشی ( شیر، پلنگ..)، پارچه های رنگارنگ و کنده کاری چوب الهام گرفته است.
بهره گیری از المان های طبیعی همیشه در ساختار این سبک وجود دارد.
چه از عناصر طبیعی چه از عناصر مصنوعی از حیوانات یا گیاهان.
در این طراحی، شجاعت ، جسارت، تلاش برای زندگی، شادی و قدرت را به وضوح میتوان مشاهده کرد.در این سبک تقریبا استفاده از فلز، شیشه ؛پلاستیک وجود ندارد. و به طور کلی همه چیز ارگانیک است.
چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۶
سبک ایتالیایی توسکانی سبک ایتالیایی توسکانی یکی دیگر از سبکهای رایج در معماری رومانسک توسکان است که در ابتدا در بخشی از ایتالیا آغاز گردید و به همین نام خوانده شد. معماران این سبک به آسانی ویژگی های سنتی معماران خود را رها نکردند و در واقع خصوصیات معماری رومانسک را با آن در آمیختند،چنانچه بناهایی که با شیوه های توسکانی ساخته شدند،بسیارتحت تاثیر ویژگی های باسیلیکاهای صدر مسیحیت هستند ،به همین دلیل رومانسک سبک توسکان به رومانسک محافظه کار مشهور است. چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۶ سبک دکوراسیون داخلی شبی شیک سبک دکوراسیون داخلی شبی شیک این سبک از انگلیس شروع شد و RACHEL ASHWELL انگلیسی پایه گذار این سبک بود در این روش استفاده از پارچه های نخ نما ، کوسن های ابریشم بافت یا قلاب بافی و تابلوها یا چیزی شبیه دست دوزی هایی که می تواند برای دیوار آویزها بطور هماهنگ به کار برده شود متداول است. چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۶ سبک پریمیتیو سبک پریمیتیو سبکی از معماری و طراحی است که در آن از متریال‌ طبیعی استفاده می‌شود به‌طوری که تا حد امکان از نظر فرم و بافت به طبیعت نزدیک باشند. فضای پریمیتیو در واقع طبیعت را به داخل خانه دعوت می‌کند و به فرد این امکان را می‌دهد که در داخل خانه مواد طبیعی خارج از خانه را به صورت بی‌واسطه پیدا کند از این رو این سبک بر بنیاد طبیعت و استفاده از مواد طبیعی و خام نهاده شده است و می‌کوشد احساس و الهامی از طبیعت را در فرد زنده کند. چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۶