استودیو نیروانا | طراحی دکوراسیون داخلی منزل ، معماری و طراحی داخلی ,

سبک معماری و دکوراسیون داخلی پست مدرن سبک معماری و دکوراسیون داخلی پست مدرن پست مدرنیسم در حیطه معماری به گرایش های متنوعی از سالهای دهه 1960 به بعد اشاره دارد که در صدد گسترش کاربردها و معانی ای از معماری بودند که مدرنیسم متعارف به آنها بها نمی داد و در حال سرکوب آنها بود. از مراجع صرفا تاریخی گرفته تا فرهنگ عمومی همه از منابع الهام این مکتب بودند ولی آنچه همه این تمایلات را به هم پیوند میداد تعهد به کثرت گرایی در فرم و معنا بود. به بیانی، پست مدرنیسم در صدد آن برآمد که مسیر معماری برای رویارویی با فضا، صنعت و جامعه را از نو ترسیم کند.
پست مدرنیسم به انکار جریان اصلی معماری در سده بیستم می پردازد.
چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۶
سبک معماری و دکوراسیون داخلی کاتج سبک معماری و دکوراسیون داخلی کاتج کلمه برگرفته از انگلستان که به صورت عام به خانه های غالبا کوچک که شالوده ی ان بر روی زمین قرار گرفته و غالبا اتاق های ان در زیر شیروانی قرار دارند گفته می شود.
در بسیاری مناطق کاتیج به خانه هایی گفته می شود که شکل ظاهری قدیمی دارند و اغلب در مناطق روستایی قرار دارند .که تعبیر درستی نیست.
در بریتانیا واژه کاتیج مبین ساختمانی کوچک و قدیمی مسکونی ست که حتی می تواند با مصالح و تکنولوژی امروزی (ولی به سبک سنتی )ساخته و یا بازسازی شود.
ولی در امریکا کاتیج به خانه هایی کوچک که اغلب برای گذران تعطیلات مورد استفاده قرار می گیرد(و نه سکونت دایم)گفته می شود.هرچند خانه های مسکونی دایمی هم با رعایت اصول این سبک در مناطق مختلف امریکا و کانادا و غالبا در ابعاد بزرگتر ساخته شده و وجود دارد.
چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۶
سبک دکوراسیون داخلی رومانتیک سبک دکوراسیون داخلی رومانتیک اگر میخواهید فضای موردنظر همیشه تداعی کنندۀ فصل بهار باشد، طراحی دکوراسیون به سبک رمانتیک را انتخاب کنید بهار همیشه طراوت وشادابی را القا میکند با استفاده از این سبک چنین حس وحالی را به خانه خود ببخشید و از رنگ های طبیعت در فضای داخلی استفاده کنید. این سبک طراحی می تواند فضایی خیال انگیز و اسرار آمیز بیافریند رمانتیک‌ با نوعی حالت عارفانه به زندگی می‌نگرند و گرفته از سبک مدرن است چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۶ سبک دکوراسیون داخلی مونوکروماتیک سبک دکوراسیون داخلی مونوکروماتیک مونوکروماتیک یکی از آسانترین سبک های دکوراسیون داخلی است که یک دکوراتور تازه وارد نیز می تواند به خوبی آن را ایجادکنددراین سبک به سادگی از کنار هم قرار دادن اشیاء یک رنگ می توان به یک تعادل مناسب در این سبک رسید. چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۶ سبک معماری و دکوراسیون داخلی اوریگامی سبک معماری و دکوراسیون داخلی اوریگامی دریک تعریف ساده میتوان گفت«اوریگامی روش ارائه ی اشکال است که عمدتاً با خم کردن ماده ی مورد استفاده (کاغذ) حاصل میشود»اصل لغت«اوریگامی»درزبان ژاپنی از«اورو»به معنی خمکردن و«کامی»به معنی کاغذگرفته شده است اما خم کردن کاغذ اسامی دیگری نیزدرزبان ژاپنی داشته است که به تدریج به نفع اوریگامی از دورخارج شده‌اند. چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۶