مجوزها ، مدارک علمی و سوابق تجربی کارکنان ,

دوشنبه بیست و سوم آذر ۹۴
(3)
(1)
مجوزها ، مدارک علمی و سوابق تجربی کارکنان
دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم که آرزوی ما فردایی بهتر برای شماست .
این شرکت با بهره برداری از تکنولوژی روز دنیا ،تجربه بزرگان معماری داخلی و طراحان صاحب سبک و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه در راه ایجاد فضاهایی با بالاترین کارایی ، بهترین کیفیت و در هماهنگی کامل با فرهنگ و بوم هر منطقه گام برمیدارد.
در دنیای مدرن امروز، دکوراسیون داخلی به عنوان یکی از اهداف جامعه بشری قرن ، هرروز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند.
هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف شرکت پروشات ساخت نیروانا به عنوان طراح و مجری دکوراسیون داخلی از ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از دانش علمی ، تجربه کاری و تفکر نوگرایانه کارکنان و همکاران شرکت به سوی این مهم پیش می رویم .
احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این شرکت می باشد و بر این باور هستیم که هر فضای طراحی و ساخته شده توسط این شرکت باید علاوه بر پاسخگو بودن به نیاز استفادهکننده ، مدرن ، زیبا و دارای حس آرامش و روح زندگی باشد.
 مربوط به ثبت شرکت پروشات ساخت نیروانا در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
این پروانه مربوط به صلاحیت اجرا و نظارت بر ساختمان استان تهران متعلق به جناب مهندس یونس قهرمانی کارشناس اجرایی و ناظر پروژه های شرکت می باشد.
 این گواهی نامه مربوط است به گذراندن دوره کمک طراح معماری در مجتمع فنی تهران توسط خانم مهندس سارا علمداری ، رئیس هیت مدیره و طراح شرکت.
 این گواهی نامه مربوط است به گذراندن دوره طراح معماری داخلی در مجتمع فنی تهران توسط خانم مهندس سارا علمداری ، رئیس هیت مدیره و طراح شرکت .
این گواهی نامه مربوط است به گذراندن دوره طراح حرفه ای معماری داخلی در کالج ITD کشور کانادا توسط خانم مهندس سارا علمداری ، رئیس هیت مدیره و طراح شرکت .