استودیو نیروانا | طراحی دکوراسیون داخلی منزل ، معماری و طراحی داخلی ,

زندگی نامه رابرت ونچوری زندگی نامه رابرت ونچوری رابرت ونچوری در 25 ژوئن 1925 در فیلادلفیا به دنیا آمد.ملیت وی آمریکایی است. سبک او معماری پست مدرن هست.از پروژه های معروف او میتوان به خانه مادر ونچوری اشاره کرد.نام کامل وی رابرت چارلز ونچوری جونیور است. او در سال 1991 جایزه معماری پریتزکر را دریافت کرد.
سه شنبه نوزدهم اردیبهشت ۹۶
زندگی نامه فرانک گهری زندگی نامه فرانک گهری فرانک گهری (فرانک اُ گِری)
28 فوریه 1929 در تورنتو متولد شده.ملیت وی کانادا-آمریکایی است. سبکهای او دیکانستراکشن، فولدینگ و معماری پرش کیهانی است.از پروژه های او میتوان به تالار کنسرت والت دیزنی و موزه گوگنهام بیلبائو اشاره کرد.او جایزه پریتزکر در سال 1989 و مدال طلای ای آی ای راکسب کرد. او در دانشگاه جنوب کالیفرنیا به تحصیل در رشته معماری پرداخت و بعدا در هاروارد رشته برنامه ریزی شهری را خواند.
سه شنبه نوزدهم اردیبهشت ۹۶
زندگی نامه اسکار نیمایر زندگی نامه اسکار نیمایر
اسکار نیمایر
15 دسامبر 1907 در ریودوژانیزو متولد شد و در 5 دسامبر 2012 در ریودوژانیرو درگذشت.ملیت او برزیلی است.خمیره اصلی کارهای نیمایر آهن و پولاد و بتن است. اما او این مواد سخت را در قالبی نرم عرضه میکرد.او فرم های سخت و زوایای حاد و تیز را دوست نداشت.او به جایزه های فراوانی کسب کرد از جمله جایزه پرتیزکر در سال 1988 ، جایزه لنین، جایزه بنیتو خوارز در سال 1964، جایزه ژولیت کوری در سال 1965، مدال طلای سلطنتی موسسه معماری انگلیس در سال 1998 و جایزه ولیعهد اسپانیا موسوم به پرینسیپه استوریاس در رشته هنر در سال 1989. از آثار بسیار درخشان وی میتوان به ساختمان موزه هنرهای مدرن نیتروی، بنای مرکزی سازمان ملل در نیویورک، کاخ کاپانما در ریو دو ژانیرو،غرفه برزیل در نمایشگاه جهانی نیویورک، مجتمع ساختمانی پامپولا، ساختمان کنگره ملی برزیل،کلیسای کتدرال ،سالن کنفرانس سرپوشیده در جنوب ایتالیا وموزه هنری وولکانو اشاره کرد.
سه شنبه نوزدهم اردیبهشت ۹۶
زندگی و آثار گوردون بانشفت زندگی و آثار گوردون بانشفت گردون بانشفت متولد 1909 در بوفالو است و در 6 اوت 1990 درگذشت. ملیت وی آمریکایی است. او تحصیل کرده دانشگاه ام آی تی بود.از نمونه کارهای او میتوان به موزه و کتابخانه لیندون بینزجانسون اشاره کرد. او در سال 1988 جایزه معماری پریتزکر را دریافت کرد.
سه شنبه نوزدهم اردیبهشت ۹۶
زندگی و آثار کنزو تانگه زندگی و آثار کنزو تانگه کنزو تانگه زاده 4 سپتامبر 1913 در اوزاکا است و در 22 مارس 2005 در توکیو در گذشت. ملیت او ژاپنی است.او طراح هتل تهران است که قرار بود در تقاطع بلوار کشاورز و خیابان حجاب ساخته شود که ساخت آن با انقلاب 1357 نیمه کاره ماند.از آثار وی میتوان به هتل گراند پرینس، انجمن پزشکی آمریکا و ساختمان شهرداری اشاره کرد. او در سال 1987 جایزه معماری پریتزکر را دریافت کرد.
سه شنبه نوزدهم اردیبهشت ۹۶
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی