چه پرده هایی بخریم؟ ,

۱۳۹۷/۱/۲۶ یکشنبه
(0)
(0)
چه پرده هایی بخریم؟
چه پرده هایی بخریم؟
یکی از مهم ترین مهره هایی که باعث زیبا شدن یک خانه میشود پرده است. میدانیم که پرده ها در اتاق خواب ها، پذیرایی و همچنین آشپزخانه ها استفاده میشود. باید به این نکته توجه کنیم که چه پرده هایی مناسبتر است.
نکاتی که باید درباره ی پرده ی پذیرایی به آن توجه کنیم عبارتند از: اندازه، رنگ، طرح و همچنین نوع پرده بسیار مهم است. اگر از جمله افرادی هستید که تنوع در خانه را دوست دارید و از یک نواختی لذت نمیبرید یکی از ارزان‌ترین راه ها برای تغییر دکوراسیون تعویض پرده است. یادمان باشد پذیرایی هر خانه رسمی ترین و مهم‌ترین بخش یک خانه است و یکی ازمهم ترین وسایل پذیرایی، پرده و مبل است. هماهنگی پرده و مبل باید در دیزاین خانه رعایت شود . بیشتر برای انتخاب پرده در پذیرایی از رنگ های سفید و کرمی و طلایی استفاده میشود اما میتوانید به رنگ های متفاوت نیز فکر کنید، مانند فیروزه ای و بنفش. البته هماهنگی با مبلمان را نیز فراموش نکنید. در چنین مکانی اغلب از چند مدل پرده مثل والان، دکور، پرده اصلی زمینه و پرده آستری استفاده میکنند.
بیشتر بخوانیم: ایده های خلاقانه برای دکوراسیون داخلی خانه

پرده اتاق خواب:
اتاق خواب یکی از شخصی ترین مکان های خانه برای افراد است، پس نوع پرده هر اتاق باید متناسب با صاحب اتاق باشد ولی بهتر است رنگ و مدل پرده هماهنگ با رنگ کوسن ها و روتختی باشد.
پرده های اشپزخانه:
مهم ترین موردی که باید در انتخاب پرده آشپزخانه توجه کنیم، جنس پرده است. باید در نظر داشت که پرده به گونه ای باشد که لک و چربی به راحتی از روی آن پاک شود، قابل شست و شو باشد، بتوان آن را به بالا یا کنار جمع کرد، بلند نباشد و رنگی شاد داشته باشد تا نور لازم برای آشپزخانه را تامین کند .

مهمترین نکات در مورد خرید پرده :

1- اگر پرده اتاق شما قاب دارد دیگر لازم نیست از والان استفاده کنید.
2- اگر چند پنجره ی کوچک اما کنار هم دارید میتوانید از یک پرده ی یکسره برای کل پرده ها استفاده کرد .
3- اگر پرده زیرین طرح دار است از والان طرح دار استفاده نکنید یا بالعکس.
4- از تابلو بین دو پنجره استفاده کنید .

 پرده
پرده
 پرده
پرده
 پرده
پرده
 پرده
پرده
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر